Логотип профессионального фотографа и видеографа Валерия Дубчука

Искать в событиях
Искать в комментариях
Искать в статьях
Искать в ссылках
Войти
x
Регистрация
x

Присоединяйся

FacebookVkontakteInstagramYoutube

А также, поделитесь нашим сайтом с друзьями с помощью кнопки Поділитися посиланням на наш сайт  в правом нижнем углу

 

ВНИМАНИЕ! Сайт еще в процессе дооформления. В ближайшее время заработает на полную. С работами, ценам и процедурой заказа можете ознакомиться уже. Цены актуальные на 2020-2021 года

Профессиональный фотограф и видеограф Валерий ДубчукЯкщо Ви потрапили у цей розділ, то напевне шукаєте фотографа чи відеографа для якоїсь майбутньої події? Крім того, Вам хочеться знайти справжнього професіонала та експерта у фотографії та відео? Тоді, вітаю Вас! Ви потрапили саме туди. Мене звати Валерій Дубчук і я є професійним фото та відеографом, який здійснює зйомки будь-якого виду та жанру в будь-якій частині світу. На відміну від інших, які мають вузький напрямок по одному чи кільком видам зйомок, я володію величезною кількістю. Про це все більш детально ознайомитися і продивитися мої роботи Ви можете трохи нижче.

* 100% всіх фотографій на цьому сайті зроблені особисто мною з моїх мандрівок та фотосесій.

 

 

 

Съемка торжественных событий: свадьбы, дни рождения, выпускные, юбилеи, крестины и т.п.


Свадебный фотограф, фотограф на день рождения, выпускной, юбилей, крестиныЦе один з найвідповідальніших видів зйомок. Крім швидкої реакції на зміну оточуючого середовища повинен бути художній смак і увага до деталей. Професійний фотограф повинен бачити і помічати все і всіх. Він повинен бути постійно на готові, щоб не упустити якийсь цікавий чи важливий момент. Звертати увагу на гостей, які запізнилися, щоб потім можна було продивитися всіх присутніх, які були на святкуванні. Добре якщо ведучий чи тамада може надати сценарій, щоб приблизно орієнтуватися, що і за чим, але часто буває, що процес проходить без відома програми. Ось тут якраз досвідчений фотограф повинен бути дуже уважним і готовим вловити всі цікаві моменти, бути скрізь і бачити все не чекаючи запрошення сфоткати щось нарешті. Для мене головне, зменшити напруження хоча б з мого боку як фотографа. Щоб замовивши мене, Ви забули про мене і насолоджувалися гулянням під час всього урочистого дня. Ви повинні бути впевненими, що всі моменти, особливо найважливіші будуть мною вловлені і відзняті. Якщо Ви мене не бачите перед собою, то це не означає, що я десь відпочиваю. В цьому полягає майстерність фотографа, щоб бути присутнім, але разом з тим, щоб не "мозолити" очі бігаючи перед очима. Для мене головне також розділити з Вами цей пам'ятний день, тому по максимуму намагаюся випромінювати позитив. Якщо це фотосесія прогулянки перед рестораном, то хочеться, щоб Ви мали не тільки серйозні обличчя, але і веселі. Я підходжу до цього процесу не так, що "Я фотограф і роби все так як я сказав!". Головне, щоб Вам було комфортно і зручно. Тоді на фотографіях Ви будете розслабленими і задоволеними від фотосесії. Якщо Ви щось хочете запропонувати зі свого боку, то це навпаки краще. Не обов'язково робити все тільки те, що каже фотограф. Тут головні Ви і я можу в такому випадку хіба що дати пораду щодо кращої пози і композиції зі сторони.


ПОЛНАЯ ГАЛЕРЕЯ СО СЪЕМКИ ТОРЖЕСТВЕННЫХ СОБЫТИЙ

 

 

 

Постановочная съемка: семейная, Love Story, портретная, студийная и т.д.


Семейный фотограф, съемка студийная, портретная, Love StoryЦе може бути як сімейна, групова так і зйомка однієї людини. В цьому випадку разом з Вами підбираємо образ Вам, місце і час. Тут увага більше сконцентрована на почуттях, прояву кохання, романтизмі. Зазвичай таку фотосесію роблю на природі, місцях з цікавими декораціями, фотостудіях.


ПОЛНАЯ ГАЛЕРЕЯ С ПОСТАНОВОЧНОЙ СЪЕМКИ

 

 

 

Предметная и рекламная съемка


Предметный фотограф и рекламная съемкаЗазвичай використовується для продажу якогось товару. Товар може бути як малесеньким: кільце, годинник, гвинт... так і великого розміру: автомобіль, велосипед та ін. Може бути як рекламний, коли фон лишається, а може і для інтернет-магазинів і т. п., коли фон спеціально вирізається лишаючи тільки товар. Це естетичніше виглядає в каталозі, коли багато однакових предметів. Особливо складна робота з дзеркальними предметами таким як ручки позолочені чи хромовані, кільця і т.п. Це досить складний жанр і фотографів, які це вміють сфотографувати, а потім ще й заретушувати дуже мало. Я ж цим займаюся більше 3 років. Для мене головним є максимальна деталізація виробу. Найскладніше передати текстуру і колір. особливо коли є кільки виробів, які ледт відрізняються за тоном. Крім того, на відміну від рекламної предметки, тут зістосовується інший підхід. При такій зйомці важливо, щоб увесь виріб був у фокусів без художнього розмиття. А цю помилку якраз роблять фотографи, які займалися чи займаються тільки художньою фотосесією і вони не розуміють того. що інколи виріб повинен бути не рекламним, а інформативним.


ПОЛНАЯ ГАЛЕРЕЯ С ПРЕДМЕТНОЙ И РЕКЛАМНОЙ СЪЕМКИ

 

 

 

Интерьерная, экстерьерная и архитектурная съемка


Интерьерный, экстерьерный и архитектурный фотограф

Вдале поєднання інтер'єрного жанру з панорамним. Часто буває таке, що приміщення замале для охоплення одним кадром, а розбивати на різні фотографії не варіант, бо люди вибираючи ресторан чи приміщення для конференцій, роботи, святкування якихось масових заходів хочуть бачити загальну картину ще перед тим як туди їхати. Так вони можуть уявити і оцінити, що і де буде розташоване, де сидітимуть люди, наскільки вистачає місця та ін. Тут також важлива деталізація всього приміщення. Для такого жанру використовую професійну ширококутну оптику зі спеціальним обладнанням для отримання в кінцевому результаті найвищої якості і чіткості фотографій.


ПОЛНАЯ ГАЛЕРЕЯ С ИНТЕРЬЕРНОЙ, ЭКСТЕРЬЕРНОЙ И АРХИТЕКТУРНОЙ СЪЕМКИ

 

 

 

Репортажная съемка: корпоративы, семинары, концерты, выставки и т.д.


Репортажный фотограф, фотограф на корпоратив, семинар, выставку, концертРепортажна зйомка дуже динамічна. За короткий час треба встигнути спіймати всі важливі моменти. Він притаманний для конференцій, корпоративів, зустрічей, концертів і т.п. Це зйомка, яка вимагає від фотографа уваги, швидкої реакції і миттєвих дій. Неважливо чи це виставка, семінар, концерт чи корпоратив, - треба не тільки лектора, виконавця, консультанта, виступаючого сфоткати, який показує, пояснює, виступає серед гостей і глядачів, але і самих гостей, їх емоції. Сфоткати так, щоб були видні логотипи і сама продукція, якщо це на виставці, детально і цікаво сфоткати сам продукт. На концертах чи корпоративах знімати все і всіх, але при всьому цьому не бути занадто набридливим бігаючи перед очима, засліплюючи спалахом, постійним піканням від автофокусування і т.п. Тому, при такій зйомці намагаюся бути максимально непомітним і ненабридливим. Перед тим, як приступаю до зйомки, обговорюються всі нюанси щодо моїх дій: можна чи не можна використовувати спалах. Якщо можна, то коли? Може буде відведена окрема фотозона, або зі спалахом можна тільки перші 10 хв., а далі без спалаху. Всі такі нюанси обговорюються перед подією.


ПОЛНАЯ ГАЛЕРЕЯ С РЕПОРТАЖНОЙ СЪЕМКИ

 

 

Пейзажная съемка: природа, животные, растения


Пейзажный фотограф, съемка природы, животных, растений

Це один з найулюбленіших моїх видів зйомки. Саме тому дивлячись на мій сайт можете побачити багато фотографій природи. Мені хочеться поділитися з Вами такою красою яка нас оточує і підштовхнути до частіших подорожей. Тому, часто організовую походи саме в гори, де крім шикарних краєвидів з можливістю відпочити на свіжому повітрі, насолодитися тишею і красою, Ви також можете замовити професійну фотосесію. Що стосується фотосесій в горах, на природі, інших містах, то без сумніву я є одним з найкращих знавців і порадників таких місць для фотосесій. В Україні є гарні місця, але мало хто знає, що не так далеко від нас є інші більш видовищні. Це дуже гарна нагода не тільки отримати високоякісні знімки, але і відпочити на природі.


ПОЛНАЯ ГАЛЕРЕЯ С ПЕЙЗАЖНОЙ СЪЕМКИ

 

 

 

Панорамная съемка


Панорамный фотограф

Яка б дорога не була камера, але вона все одно має невеликий кут огляду і часто не можна показати однією фотографією всю ту широку композицію, яку бачите Ви. Звісно можна використати ширококутні об'єктиви чи об'єктиви "риб'яче око", але Ви втратите через це деталізацію та ще й матимете викривлення зображення, а усунення в редакторах таких викривлень знижує якість знімка. Краще замість однієї фотографії в 20 мегапікселів (залежно від фотоапарату, бо може мати як менше розширення так і більше), яку зробить об'єктив - зробити 3 фотографії і об'єднавши отримати 40-50 мегапікселів. Тут Ви вже зможете спокійно надрукувати таку фотографію формату А2. Панорами теж дуже обожнюю робити. І якщо Вам потрібна фотографія для реклами на бігборди де якраз потрібне багатомегапіксельне зображення, то це завдання саме для мене. Єдина умова, що об'єкт фотографування буде нерухомим. Тобто, панораму не можливо буде зробити з моделлю у якої рухається волосся під вітром. Точніше можна зробити, але фото буде менш багатомегапіксельним на відміну від нерухомих об'єктів де можу зробити фотографію гігапіксельну. Це вам не панорама, яка робиться режимом "панорама" на фотоапараті чи смартфоні. Принцип той самий, але якість дуже низька через те, що програмне забезпечення просто не взмозі все проаналізувати за такий короткий проміжок часу. В той час як я використовую спеціальну програму для створення панорам. І ви ніколи не знайдете стиків на готовій панорамі.


ПОЛНАЯ ГАЛЕРЕЯ С ПАНОРАМНОЙ СЪЕМКИ

 

 

 

Спортивная съемка


Спортивный фотографБудь-які спортивні змагання, екстримальні і звичайні види спорту відтворює даний жанр. Тут вимагається найбільша реакція фотографа, бо все відбувається набагато швидше ніж при репортажній зйомці. Зазвичай тут більші швидкості об'єкта який фотографують. Тут потрібна не тільки якісна оптика, але і професійна техніка, яка б давала можливість робити високошвидкісну серійну зйомку. Крім того зйомка може проходити в екстримальних умовах, при їзді на велосипеді, лижах, сплаві на байдарках. Ось тут для мене якраз важливий вдалий кадр. Коли більшість фотографів боїться за свою техніку і варто впасти краплинці води на техніку, як вони з переляком перестають фотографувати і казати, що вже достатня кількість фотографій. В мене були моменти, коли на сплаві затоплювало байдарку, але я все одно знімав до останнього. Тому, якщо вам потрібний фотограф для якогось екстремального відпочинку, то вибравши мене не пошкодуєте ні на мить.


ПОЛНАЯ ГАЛЕРЕЯ ПО СПОРТИВНОЙ СЪЕМКЕ

 

 

 

Ночная съемка


Ночная съемкаДосить цікавий жанр, який показує нічне життя. Більшість людей в цей час вже спить, або просто не помічать краси нічного міста  чи зоряного неба десь далеко від вогнів міста. Кожна моя поїздка кудись не обходиться без нічної зйомки. На природі фотографую зоряне небо, багаття; в містах - нічне життя міста. Ось тут якраз найбільшу роль відіграє техніка. Саме тут на повну розкривається потенціал професійної техніки, яку я використовую. Звісно в мене є безліч нічних фотографій, які були зроблені на фотоапарати різного формату. У вмілих руках навіть мильничкою можна зробити захопливі фотографії. Звісно їх не використати на друк великого формату.


ПОЛНАЯ ГАЛЕРЕЯ С НОЧНОЙ СЪЕМКИ

 

 

 

Це ті основні жанри в яких працюю. Якщо фотограф працює в багатьох жанрах він більш універсальний і професійний. Він розуміє і застосовує знання і техніку різних жанрів в потрібній ситуації. Вибравши мої послуги Ви отримаєте:

Главные преимущества

 • • Профессиональная техника

Для зйомки використовую професійну техніку і аксесуари завдяки яким Ви отримаєте високоякісне, чітке фото та відео. Але професійність техніки це лише 50% до створення високоякісної фотографії так як інші 50% залежать саме від майстерності самого фотографа. Фото ви отримаєте з розширенням від 20 до 26 Мп (залежно від вибраної Вами камери), що дасть можливість роздруковувати фото на великі формати без втрати якості. Так само, буде висока деталізація при перегляді на моніторах. Зйомка відео проводиться в розширеннях FullHD і 4К (теж, залежно від вибраної Вами камери)

 • • Профессиональные знания и умения

Так, дійсно, дуже багато чого залежить від досвіду. Мій досвід у фото та відеозйомці становить більше 10 років. Починав зі звичайної "мильнички" як хобі під час своїх подорожей та мандрівок (до речі, деякі з них представлені на цій сторінці). Потім техніка змінювалася відповідно до навиків і бажання отримати фото чи відео відмінної якості. Я не люблю монотонності, а прагну розвиватися. Саме тому я цікавлюся, вивчаю і працюю в абсолютно різних видах зйомок. Так як серед філологів є приказка: "Скільки ти мов знаєш, стільки раз ти людина", так і серед фотографів працює правило, що "Чим більшою кількістю видів зйомок ти володієш, тим краще ти розумієш і тим більший ти спеціаліст". Люблю активний відпочинок тому з легкістю працюю в різних екстремальних умовах: зимові походи, на яхті в морі, при сплаві на байдарках, катанні на лижах і велосипеді... дощ, сніг, сонце і мороз не є для мене перешкодою. Завдяки частим подорожам маю велику базу відвіданих цікавих місць, з яких Ви отримаєте не тільки гарні фотографії, але й неймовірні емоції від побаченого

 • • Одновременная съемка фото и видео

Багатьом із Вас хочеться, щоб на якихось урочистостях де Ви присутні була фото та відеозйомка? Звісно хочеться. На фото хочеться закарбувати основні моменти, а на відео те, що відбувалося: динамічна зміна емоцій, рухів, голоси тощо. Зазвичай, відео набагато рідше переглядають ніж фото, якщо це з якихось урочистостей. Його рідше просять скинути на відміну від фотографій. Та й гостям Ви зазвичай показуєте фотоальбом ніж саджаєте за телевізор і включаєте відео. Звісно, це стосується урочистих подій в той час як на семінарах якраз більш важливим є перегляд відео, щоб мати розуміння про що йшла мова, які питання задавали слухачі і т.п. Але і тут хочеться, щоб крім відео були фотографії, якими можна поділитися як новиною в соцмережах і на своїх сайтах. Ось тут виникає питання: "Що ж вибрати?". Наймати одного фотографа, щоб робив тільки фото, - не буде відео, наймати відеографа - не буде фото, замовляти двох разом, - задорого. В моєму випадку Ви можете найняти мене і я буду за двох. Якщо для вас важлива зйомка відео, але не повністю всього процесу, то можу знімати відео перемикаючись на фотозйомку і навпаки. В такому випадку працюю з однією камерою. Якщо ж для Вас важливо відзняти на відео весь процес, то в такому випадку використовується додаткова камера, яка зазвичай встановлюється фіксовано, а іншою робляться фото і динамічні відео. В такому випадку доведеться доплатити за використання додаткової техніки. З вартістю на такі комбінації можете ознайомитися в розділі "Ціни"

 • • Реалистичность фотографий и видео

Дуже не люблю брехні як в житті так і у фотографіях чи відео. Для мене важливо передати в деталях і реальних кольорах все те, що було під час зйомки. Ретушування якщо і використовую, то тільки для того, щоб із сирої фотографії витягнути максимум якості чого не може зробити програмне забезпечення фотоапарату за долі секунд. Можу підправити хіба, що перспективу, зробити менші тіні... одним словом все так як бачило око під час зйомки. Для мене найважливішим зробити фотографію лишивши на ній всі деталі. Просто більшість фотографів на це не звертають і часто роблять пересвіти або ж навпаки чорні діри. Це місця на фотографіях стають втраченими, бо там немає ніякої інформації. Це часто можна бачити на весільних сукнях, коли навіть складок не видно. Мій підхід полягає у тому, щоб фотографії віддати ідеальної якості де всі деталі лишаються. А вже потім, за бажанням, таку фотографію можна обробити художньо як заманеться, бо художню фотографію з пересвітами, наприклад - оригінальною вже не зробити. Ті місця лишаються втраченими. Звісно є моменти, коли треба застосувати фотошоп, але це випадки коли наприклад в цей день з'явився прищик, або візажист неправильно підібрав тон шкіри. 

 • • Персональный подход к каждому

Фотограф може мати і супер-пупер техніку і величезний досвід, але якщо він некомунікабельний, то навряд така Ваша співпраця буде з ним у задоволення. Тому, намагаюся знайти підхід до кожного з ким доводиться працювати. Для мене важливі справжні емоції. Я не примушую робити те, що змушує Вас ніяковіти чи нервувати. Адже напруженість потім добре видна на фотографіях та й у Вас потім лишаються неприємні спогади від такої фотосесії. В своїх роботах намагаюся показати людей різносторонніми, щоб у вас були як веселі так і серйозні фотографії. Але якщо ви по життю серйозні і не хочете показувати емоції радості, то примушувати Вас не буду. Для багатьох після знайомства я лишився не тільки як фотограф, але і другом завдяки відкритості, вислуховуванні побажань, наданню порад, ненапряжності

 • • Быстрая выдача фотографий

Дуже мало фотографів фотографують відразу так, щоб потім не витрачати час на обробку. Зазвичай вони фотографують на повному автоматі фотоапарата чи в кращому випадку хоча б у півавтоматичному режимі. Вони можуть розказувати про обробку сирих фото, але треба розуміти те, що навіть сиру фотографію чи відео можна покращити тільки на 20-40%. І якщо на фото присутні пересвічені або навпаки сильно затемнені місця, то затемнюючи чи висвітлюючи таку фотографію, якість знижується. Більшості людям цього практично невидно, бо вони не мають змоги порівняти і вважають, що це найкраща якість. Але варто пам'ятати те, що якість результату залежатиме від того наскільки досвідчений фотограф, яку техніку використовує, наскільки точним
Таким чином Ви на місці можете отримати якісно відзняті фото та відео. Але варто пам'ятати, що якість буде залежати від умов зйомки. Якщо навколо буде рівномірне освітлення, або фотографування зі спалахом людей на якійсь вечірці - якість буде максимально якісною, а якщо сильний контраст світла і тіней, коли в приміщенні використовуються лампи різних температур тощо - така фотографія теж буде непоганою, але вона обов'язково повинна пройти процес ретушування. Який би рівень фотографа чи техніки не був, камера все одно не має можливості видати професійне зображення. Всі фотографії які Вам подобаються проходять обробку. Кінцевий результат вже залежить від того, наскільки фотограф хоче прикрасити фотографію художньо або ж навпаки виділити всі деталі і передати всю реалістичність без обробки і монтажу.

 • • Полная конфиденциальность

Дехто полюбляє публічність і залюбки ділиться фото/відео в соцмережах або з друзями, але бувають випадки, коли потрібно навпаки приховати будь-яку інформацію у вигляді фото, відео, почутої чи побаченої, нерозголошення до, під час та після. В особливих випадках для запобігання витоку інформації є можливість обробки фото чи відео відразу на місці, або передача фото-, відеоматеріалів.

 • • Сохраненные данные в полной безопасности

Чи то організація фотосесії, мандрівки, розважального заходу для мене важливо бути готовим до різних непередбачуваних ситуацій. Краще бути готовим до гіршого ніж потім розгубленим впадати в паніку. Саме тому, під час роботи використовую кілька носіїв (флешок) для запису фото/відео замість одної. Таким чином даю можливість врятувати більшу частину інформації, якщо одна флешка вийде з ладу і вона не підлягатиме відновленню інформації. Хоча за весь час моєї професійної діяльності таких випадків ще не було, адже використовую флешки якісних і надійних фірм. В будь якому випадку краще запобігти цьому ніж потім кусати лікті. І моя порада Вам як краще зберігати важливі спогади у вигляді фото та відео:

Зберігайте таку інформацію на двох окреми носіях. Щоб там не казали про застарілі DVD диски - вони лишаються найбільш надійними і дешевими носіями зберігання. Все одно Ви не будете щодня їх використовувати? Але вони на відміну від флешок, хмарних сховищ, жорстких дисків не можуть бути знищені вірусами, хакерськими атаками. Якщо обережно з ними поводитися, то вони прослужать десятки років. Якщо все таки бажаєте зберігати на електронному носії, то тільки на флешках, які можна механічно заблокувати від запису як наприклад SDHC або microSD з адаптером. Заблокована флешка таким чином буде захищена від запису на неї вірусу або випадковим чи цілеспрямованим стиранням даних. Але лишається інша небезпека при неправильному вилученню. Як би там не розпиналися зараз різні "фахівці" про те, що флешку можна виймати не зупиняючи її, то хочу засмутити Вас. Це великий шанс втратити всі дані на флешці і працездатність самої флешки. Не можна виймати не переконавшись, що вона зупинилася, бо якщо в цей момент надходить на неї електронний сигнал від операційної системи чи антивірус вирішив перевірити її і в процесі такої перевірки ви практично видираєте з їхніх рук дані за які вони вже схопилися, то може бути втрачена інформація частково або повністю. Досить поширений випадок, коли при перегляді Ви помічаєте, що одна чи дві фотографії вже не читаються (вони пошкоджені). А це можуть бути ваші найулюбленіші фотографії.
Щодо хмарних сховищ, то їх взагалі не розглядаю через їх ненадійність. Вона полягає в тому, що хтось може отримати доступ до Вашого акаунта і видалити всі дані, що знаходяться в хмарі. Взагалі, непогано як підстраховка, заливати фотографії в соцмережі, які за потреби можна приховати від публіки. Якщо щось сталося з двома носіми вдома (пожежа наприклад), то в такому випадку у вас лишаться фотографії хоча і дещо гіршої якості, але хоч якісь. Ідеальний варіант це тоді, коли Ви зробите дві копії на різних носіях і при цьому вони будуть знаходитися в різних місцях, наприклад у вас в квартирі і у батьків на дачі.

 • • Один человек множество возможностей

От напевне ж добре мати із собою телефон в якому є безліч корисних функцій: музичний плеєр, якісна камера, навігатор, диктофон, ліхтарик тощо? Так само добре мати і людину поруч, яка вміє не тільки фотографувати, але й може класно і цікаво організувати якісь ігри, корпоративи, відпочинок. Людина, яка може Вас зводити у важкодоступні місця де людська нога рідко ступає і при цьому отримати професійні фото, отримати цікаві спогади та враження і при цьому бути в повній безпеці у супроводі професійного гірського інструктора-провідника та мандрівника. Людина, яка може порадити якісний товар при цьому не переплачуючи шалені суми лише за бренд. Людина, у якої подорожі можуть бути як комфортні так і дикі ночуючи десь в наметі на віддаленому пляжі з неймовірною природою. Як і телефон з багатьма функціями так і людина зі знаннями має свою ціну. Дешеві телефони не зможуть дати Вам всю ту якість як флагманські телефони. Але і серед флагманів вища ціна не означає кращу якість. Як і там гарна обгортка та маркетинг набивають ціну так і у людей гарно привдягнений спеціаліст зовсім не говорить про його 

Цены

Нижче детально розписані гнучкі ціни завдяки яким Ви зможете самостійно прорахувати остаточну вартість послуг на зйомку і обробку. Це дійсно унікальна можливість, яка дає широкий вибір у формуванні ціни і послуг де Ви самостійно вибираєте тільки те, що Вам потрібно. І не забудьте ознайомитися з 3-ім пунктом де можете отримати знижки, а особливо великі при довготривалій співпраці. Отже, почнемо:

 

 • Зйомка фото та відео


Ціна не залежить від жанру чи виду зйомки і рахується погодинно (у деяких випадках до 30 хвилин, коли нескладна зйомка заради пару фотографій). В ціну входить:

 • - попередня зустріч віч-на-віч, через Skype, Viber, телефонну розмову де обговорюємо всі нюанси і побажання;
 • - завчасний (15-40 хв) приїзд для того, щоб Ви були спокійні і не нервували думаючи "Де цей фотограф?!", а також ознайомитися з місцем, налаштувати техніку, підібрати локації та ракурси. Якщо не було першої зустрічі, то вперше поспілкуватися віч-на-віч;
 • - проведення самої зйомки: фото, відео чи фото/відео;
 • - за потреби скидання відзнятих файлів після події чи фотосесії, або вже потім на файлообмінник в зашифрованому вигляді для конфіденційності Вашої інформації

 


Ціна погодинна за фото/відео залежно від класу вибраної техніки
(без обробки фотографій/відео)

  до 30 мин
1-10 ч
больше 10 ч
Canon
6D Mark II
600 грн
1000 грн
800 грн/год
Lumix
FZ1000
400 грн

800 грн

600 грн/год

GoPro
Hero 9
400 грн

800 грн

600 грн/год

* Ціна вказана за зйомку в місті Києві. Якщо  потрібно за межами Києва, по Україні чи в іншій країні, - додатково оплачується переїзд і час. Детально про це розписано у вкладці "Часті питання " на цій сторінці.

 

 

 • Обробка фото та відео


Ви спитаєте: "Чому, я не поєднав обробку зі зйомкою, щоб було легше рахувати?". А все тому, що їх просто категорично не можна поєднувати. Це два різних підходи.

Саме через це я фотографую так, щоб потім менше часу витрачати на ретуш. В мене налаштовано так, щоб щойно зроблені фотографії були максимальної якості і їх можна відразу кудись виставляти, а не чекати днями, тижнями і місяцями на обробку. Бо більшість підходить до цього так, що зараз сфоткаю аби як, все одно ж потім все в фоторедакторі підкорегую. Звісно, рекламної якості ви не отримаєте і цього жоден фотограф з найдорожчою фототехнікою не зробить. Хіба, що це можливо зробити в студії де можна керувати світлом і часом. Але навіть після цього вони, або самі ретушшю займаються, але найчастіше віддають спеціальним ретушерам, щоб вони "вилизали" фотографію до того рівня який ми звикли бачити в журналах. Також можливо Ви самі вмієте ретушувати чи маєте знайомих і Вам від мене потрібні тільки "сирі" фотографії зроблені на професійну техніку і Ви хочете хоч на цьому зекономити.
Так як наголошував вище, більшість фотографів користуються послугами ретушерів. Тобто, виходить, що вони здатні тільки фотографувати і все. Для мене, як митця головним є свій підпис, свій стиль виконання як у фотографії так і в її подальшій обробці. Тому, обробкою фотографій займаюся тільки я. 

 


Без
обробки

(фото/відео)

0 грн Увесь відзнятий матеріал Ви отримуєте відразу таким як він є. Фото скидається у двох форматах .jpeg  і .RAW. Перший, Ви можете поширювати і переглядати без проблем, в той час як другий призначений для досвідчених користувачів, які мають за мету самостійно обробити фото без втрати якості і деталей чого не можна зробити обробляючи .jpeg

Базова обробка

(фото)

0 грн/шт Швидка корекція фотографій де всі фото проходять корекцію по кольору, експозиції, деталізації, чіткості та різкості, а також зменшення шуму, що притаманне фотографіям зробленим при недостатньому освітленні. А ще, виправлення дисторсії і прибирання віньєтування.

Повна обробка

(фото)

80 грн/шт Ретельний підхід до кожної фотографії де крім "Базової" оброки додається ще художня, виконується кадрування, вирівнювання перспективи (за потреби), робота здійснюється вже над тінями локально, а не на всю фотографію, прибирання вад, дефектів, пошкоджень на обличчях, предметах і т.п.

Базова
обробка

(відео)

1000 грн/год Простий монтаж відео тривалістю до 1 год: кольорокорекція, вирізання, склеювання, додавання водяного знаку, анімованих написів, заставки, музичного супроводу

* Вартість вказана на середньостатистичну зйомку: репортажна, урочистих подій, спортивну тощо. Для предметної зйомки дзеркальних об'єктів: фурнітури, ювелірки і т.п., а також для панорамної зйомки, ціна буде за домовленістю, тому що все залежить від умов зйомки і складності самого предмета

 

 

 • Знижки та бонуси

Приємні знижки, які сумуються


10%


За розміщене посилання на наш сайт у себе на сторінці в одній із соцмереж: Facebook чи Instagram

 
до   20%


Як постійний клієнт. Ми дуже раді будемо, якщо Вам сподобається перша наша співпраця, якість фото чи відео і Ви матимете бажання скористатися нашими послугами знову. Ми залюбки зробимо Вам ще додаткову знижку


до  65%


Для постійних клієнтів на довготривалу співпрацю. Це в основному інтернет-магазини, вихід на ринок нового бренду та ін. Можете отримати велику знижку на мої послуги, якщо замовлення буде хоча б 1 раз на тиждень. В такому випадку 8 год коштуватиме 1 600 грн.

 

На перший погляд ціни можуть здатися не низькими, але Ви повинні з розумінням віднестися до того, що у фотографа високого рівня відточена майстерність і він не зробить помилок завдяки чому у Вас не буде втрачено жодного моменту. Крім того для зйомок використовується професійна техніка, яка сама по собі є досить дорогою. Ви ж хочете отримати високоякісні фотографії та відео? Звісно хочете. Звичайно, якщо Вам не дуже важлива якість, то Ви можете скористатися послугами фотографа зі звичайним фотоапаратом, але тоді постраждає якість майбутніх фотографій і через недосвідченість випустить з виду багато потрібних і важливих моментів. Крім того процес зйомки досить трудомісткий, також багато часу йде на якісну обробку всіх фотографій. Є таке прислів'я: "Скупий платить двічі", але я завжди додаю ще: "І дурний переплачує вдвічі-тричі". Хоча фотограф і надає послугу, але його можна порівняти з товаром: "Дешевий товар - неякісний, а найдорожчий - хоча і якісний, але Ви переплачуєте за бренд і рекламу цього товару. Найкращий товар той, який є якісним, але без накрутки на бренді і рекламі". Як серед товарів так і серед фотографів краще вибирати серединку, бо дешеві будуть неякісними, а захмарно дорогі, просто не варті тих грошей. Там вже до професіоналізму додається ще пафос і накрутка.

 

Процедура заказа

Для того, щоб зробити замовлення, Вам необхідно всього лише зв'язатися зі мною будь-яким зручним для Вас способом. Спробую відповісти на всі питання, які Вас цікавлять. Але буду вдячний, якщо Ви заздалегідь ознайомитеся з покроковою процедурою. Таким чином відпадуть зайві питання, а наша розмова буде більш конструктивною. Отже, почнемо:

 • 1. Час

Тут Ви повинні чітко визначитися на скільки годин потрібні мої послуги. Якщо Ви не знаєте чітко, то хоча б приблизно, а по телефону вже обговоримо скільки потрібно часу відповідно до вибраного заходу: розписка, сімейна фотосесія, корпоратив тощо; Можете замовити на 2 год, а потім ще дозамовити решту годин. Але в такому випадку я можу відмовити якщо на інші години у мене буде запланована зйомка чи у випадку зйомки в іншому місті, або країні буде оплачений транспорт. Тому, краще плануйте час.

 • 2. Техніка

На цьому етапі Ви повинні вже точно знати якою камерою знімати і якою кількістю. Зазвичай, замовляється одна професійна повноформатна камера якою знімається почергове фото і відео; З часом визначилися? Тепер вибираємо техніку з якою я працюватиму. Адже не все потрібно знімати на професійну техніку і через це переплачувати. Є випадки, коли достатньо буде і не професійної техніки.  Ви самі вибираєте клас техніки і кількість. Якщо не знаєте яку камеру вибрати, то у вкладці "Часті питання" Ви зможете ознайомитися з порадами з вибору техніки.

 • 3. Обробка фото/відео

Чи потрібна потім обробка фото/відео, якщо треба, то яка і в якій кількості;

 • 4. Зв'язок

Якщо Вас все влаштовує і підходить, то тепер можете зі мною зв'язуватися будь яким зручним для Вас способом: телефонним дзвінком, через месенджери, онлайн чатом на моєму сайті, електронною поштою. Краще, якщо для початку Ви напишете дані з наступного пункту в якомусь месенджері або через онлайн чат сайту. Таким чином я зможу глянути відразу чи вільний на цю дату і час. Крім того так буде зручніше бо я:

- можу бути в процесі зйомки. В цей період я відключаю звук, щоб нічого не відволікало від зйомки ні мене ні оточуючих. А зв'язуюся вже тоді коли з'являється можливість;

- можу також бути за кордоном. В такому випадку скидаю чи не відповідаю на дзвінки, щоб Ви не платили великих сум за роумінг, а спілкуюся в основному через чат сайту чи месенджери;

- так як часто подорожую, то деякий час може бути відсутній зв'язок: в поїзді під час руху між містами, в горах і диких місцях де немає зв'язку. Але як тільки з'явиться можливість - відразу виходжу на зв'язок;

 • 5. Інформація від Вас

Надаєте повну інформацію про те, яка планується подія, яку бажаєте зйомку, дата і час проведення;

 • 6. Якщо вільно

Якщо на цю дату і час вільно, то повідомляєте: скільки годин, яка техніка, обробка в якій якості і скільки штук;

 • 7. Обговорюємо решту деталей

Обговорюємо знижку, різні деталі, наприклад, "На коли будуть готові фото/відео?", "Якого дрес коду мені притримуватися?" і тому подібне;

 • 8. Створюємо закриту групу

Створюємо закриту групу в якомусь месенджері (Skype,  Viber тощо) для подальшого спілкування і тут ще раз прописуємо всі деталі: дату, час, кількість годин і т.п., щоб потім не виникло якихось непорозумінь;

 • 9. Передоплата

Вносите передоплату у вигляді 30% від замовлення переказом на картку чи готівкою при зустрічі.
УВАГА! Ця сума не повертається у випадку Вашої відмови, якщо попередите менше ніж за 2 місяці до події. Щодо перенесення у зв'язку із захворюванням, форс-мажорними обставинами іншими випадками можете ознайомитися у вкладці "Часті питання";

 • 10. Спокійне очікування

Спокійно чекаєте запланованої події будучи абсолютно впевненими у тому, що зйомка відбудеться 100%. За потреби списуємося, зідзвонюємося, зустрічаємося для зміни чи доповнення деталей, але в будь-якому випадку всі зміни будуть дублюватися в закритій групі знову ж заради того, щоб не виникло порозумінь;

 • 11. Ранній приїзд

В запланований час і дату приїжджаю на 15-40 хв раніше, щоб ознайомитися з місцем, налаштувати техніку, підібрати локації та ракурси. Все, я готовий!

 • 12. Зйомка

Проведення всієї зйомки відповідно до попередньо обговореного плану. Тут Ви також розслабляєтеся і абсолютно не думаєте про мою роботу, тому що все буде знято на найвищому рівні не втративши жодних важливих моментів, а при контактному спілкуванні Ви не відчуєте напруження і дискомфорту;

 • 13. Скидання фото/відео

По закінченню скидаю Вам увесь відзнятий матеріал, якщо попередньо була замовлена тільки зйомка без обробки, а Ви перераховуєте чи віддаєте решту 70%. Навіть, якщо Ви замовили з обробкою - дуже раджу скинути собі. Так Вам буде набагато спокійніше знаючи те, що у Вас є точно увесь матеріал і якщо зі мною щось станеться: пограбували, пошкодилася карта пам'яті тощо, то Ваші спогади будуть врятовані;

 • 14. Обробка фото/відео

Виконую обробку в домовлений термін відповідно до вибраного виду обробки;

 • 15. Остаточний перерахунок

Перераховуєте решту 70%;

 • 16. Скидання фото/відео

Відправляю оброблені файли;

 • 17. Кінець

На цьому все. Лишаємося добрими друзями і чекатиму наступної зустрічі.

 

Часто задаваемые вопросы

Яку техніку використовуєте?


Я застосовую тільки професійну техніку від Canon i Lumix і аксесуари провідних виробників в галузі фото та відео. В залежності від обраного жанру і потрібної зйомки (фото/відео) беру ту чи іншу техніку. Для фото є все необхідне, щоб зробити високоякісні фото: об'єктиви, виносний спалах, розсіювачі, пристрої для точного панорамування та багато чого іншого. Для відеозйомки використовується додаткове накамерне світло і професійний диктофон, який записує чіткий якісний звук.

Яку вибрати техніку залежно від зйомки і чи варто переплачувати?


Поради з вибору техніки

Canon
6D Mark II

Професійна камера. Замовляючи зйомку цією камерою Ви неодмінно отримаєте фото/відео відмінної якості. Тільки завдяки професійній камері з повнокадровою матрицею, що дає змогу вловлювати більше світла і правильно підібраними об'єктивам, можна не боятися поганого освітлення і того, що з'являться "шуми" через які сильно погіршується якість фотографії і відео. Також важливим є розширення в 26 Мегапікселів, що дасть змогу спокійно роздруковувати фотографії формату А3 без втрати якості в деталях. Тільки він із спеціальним об'єктивом зможе зробити художні портретні фото з розмитим фоном завдяки малій глибині різкості. Завдяки непоганій швидкості серійної зйомки - дуже добре підходить для зйомки спортивних змагань. Тут у пригоді стають і спеціальні фільтри на об'єктив, які використовую залежно від місця, якщо на воді, то поляризаційний для зменшення відблисків від води і показу її прозорості, затемнюючих фільтрів і т.п. Вдалий вибір, якщо потрібна відеозйомки в спражньому FullHD без погіршення зображення при недостатньому освітленні. Для якісного запису звуку використовується професійний зовнішній мікрофон. При недостатньому освітленні використовується накамерне світло.
Підбиваючи підсумки з легкістю можна сказати, що замовивши зйомку з цією камерою у Вас будуть прекрасні, чіткі фото і відео незалежно від місця

Lumix
FZ1000

Камера середнього рівня. Не забуваємо про те, що чим менший розмір матриці, тим гірше буде фото, менше відтінків, деталізації і більша глибина різкості. Вона добре підійде для виїзних місць з нормальним освітленням, але де не треба художнього підходу. Тим не менш, її не варто недооцінювати. В деяких моментах вона може переплюнути професійні камери. Найбільшою перевагою є те, що вона має кращий процес обробки фотографії за рахунок чого фото формату jpeg (який я віддаю Вам) практично готовий до використання. Сфотографувавши  ним, в кінці Ви можете отримати готові фото. Звісно, якість залежатиме від освітлення. Також він більш універсальний завдяки своєму об'єктиву, бо ним можна фоткати практично все від мурашки до об'єкта за десятки і сотні метрів не втрачаючи час на зміну об'єктивів. Прекрасний вибір для спортивних змагань з дуже швидкими рухами так як він здатен зробити вдвічі більше фотографій за секунду ніж професійний фотоапарат. Чудово підходить для зйомки відео у FullHD і 4К. Для нього теж передбачене професійне регулююче освітлення і зовнішній мікрофон для ідеально запису звуку

Eken
H8R

Екшн камера. Як і для будь якої іншої камери такого типу не залежно від ціни і бренду притаманна невисока якість відео навіть якщо пишуть про 4К. Відео може бути якісним тільки при достатньому освітлені. Тільки світла стає менше, як якість відео суттєво знижується. Як би Ви того не хотіли, але маленька лінза з малесенькою матрицею просто не зможе видати кіношної якості. Тому, її можна використати як додаткову камеру, щоб відзняти все дійство більш для спогаду. І при цьому тільки для зйомки відео її можна використовувати і ні в якому разі не для фото

Скільки коштуватиме зйомка в іншому місті чи країні?


Хоча я з Києва, але замовлення надходять з різних куточків світу. Сама зйомка коштуватиме за стандартним тарифом не залежно від міста чи країни. Вам доведеться тільки заплатити за переїзд і витрачений час. У скільки обійдеться переїзд важко сказати з першого разу. Універсальної ціни прорахувати ніхто не зможе, бо все залежить від міста, відстані, часу, використаного транспорту тощо. Але зорієнтувати по ціні спробую. Ви самі зможете орієнтовно прорахувати вартість. За приклад візьмемо м. Львів. Для подорожі зазвичай використовую поїзд. Я рахую по плацкарту, а не по купе чи люксу. Дізнатися ціну на такий поїзд у Вас проблем не повинно виникнути. Інша справа це час. Так, час для мене важливий і Ви повинні це розуміти, бо їхати в інше місто заради однієї фотосесії і втрачати 1-2 дні на переїзд, коли в той час можна було б зробити у Києві 2-3 фотосесії - недоцільно. Саме тому, у таких випадках у мене діє так би мовити "холостий" тариф у робочий час 80 грн/год з 08:00 до 20:00 год. Це той проміжок часу, який міг би витратити на якусь зйомку, а доводиться в цей час їхати у транспорті. Час у проміжку з 20:00 до 08:00 не тарифікується, бо в це нічний час під час якого зазвичай ніхто не працює. Тож взявши за приклад м. Львів, можемо прорахувати наступне: ціна плацкарту в обидві сторони приблизно 450 грн. Тепер, якщо це нічний поїзд, який відправляється о 18:30 год, а прибуває о 03:40 год, то доведеться доплатити ще 120 грн (20:00 год - 18:30 год = 1:30 год). Якщо взяти денний поїзд, який відправляється о 14:00 год, а прибуває о 20:00 год, то крім вартості за квиток доведеться ще додатково заплатити за 6 год за "холостим" тарифом. В ідеалі це нічний поїзд, який відправляється після 20:00 год і прибуває до 08:00 год. Але, якщо поїзд прибуває на станцію у проміжку 23:00-07:00, то додатково повинен бути оплачений номер для ночівлі і таксі. Це вже обговорюється і вирішується індивідуально. Хоча подорожуючи по світу мені доводилося і на вокзалі ночувати і в транспорті, але, коли це стосується зйомки і, щоб результат був на вищому рівні, то треба бути бадьорим, а не в стані "зомбі".

Якщо це закордонна зйомка, то до вище згаданого зразка розрахунку повинна бути врахована оплата за харчування. Ціна залежатиме від країни в якій проходитиме зйомка і оговорюється теж індивідуально. Взагалі, краще контактувати з нами, бо вартість ту, яку прорахуєте Ви і те, що зможемо порадити ми - може сильно відрізнятися. В деяких випадках завдяки багаторічному досвіду в подорожах, я знаю де, як і чим можна дістатися дешевше і швидше, а в деяких випадках - навпаки, Вас відмовити. Це може бути на прикладі літака, коли Ви порахуєте найдешевший квиток по лоукосту, але забудете врахувати те, що зі мною буде техніка. А це додатковий багаж, що робить лоукост вже не настільки й дешевим враховуючи те, скільки доведеться заплатити за додатковий багаж.

Сподіваюся, що з написаного Вам все зрозуміло і Ви приблизно зможете зорієнтуватися по ціні. В будь-якому випадку завжди будемо раді відповісти на дзвінок чи повідомлення. Бажано у повідомленні вказавши при цьому всю необхідну інформацію: країна, місто, час і т.п., а вже потім дзвонити. Таким чином перед дзвінком я зможу краще зорієнтуватися.

Можу дати пораду. Контактуйте! Можливо на ті дати у мене буде зйомка у вашому місті чи хоча б поруч з Вами. Можливо таке, що в один день зйомка буде поруч з Вами, а Вам потрібно зйомка якраз на наступний день. Тут Ви або взагалі не заплатите, або тільки за переїзд в одну сторону.

Чи здійснюєте закордонні фотосесії?


Так, і про це вже наголошував. Крім того, що Ви можете мене замовити для фотосесій, так Ви ще можете зекономити скориставшись послугою підбору туру. Вам не потрібно ходити до різних турфірмах і платити їм за організацію, а потім ще мені за фотосесію. Ми плануємо все разом: куди поїхати, підберемо кращі місця не тільки, щоб зробити фотосесію, але і насолодитися місцем після фотосесії і т.п. Адже я не тільки професійний фотограф, але і професійний досвідчений мандрівник.

У вас є своя фотостудія?


Ні, немає. Через часті роз'їзди немає потреби тримати студію. Основні мої локації з декораціями це все, що надворі: природа, гори, ліси, парки, міста та ін. Але знаю місця і з внутрішньою чудовою архітектурою. Якщо ж Вам потрібні конкретні декорації з певним інтер'єром під певну тематику, то теж немає в цьому нічого складного. Знаю і співпрацюю із фотостудіями де можна взяти в оренду певні місця з декораціми. Ви мені кажете на яку тематику хотіли б фотосесію. Я, підбираю Вам фотостудії з відповідною тематикою і показую Вам фото і погодинну ціну на оренду цих студій. Після цього контактую зі студією і разом з Вами підбираємо вільний час у студії і зручний час для Вас.

Контакты

Viber Skype  +38 099-144-54-00
Номер телефона  +38 063-888-30-80
 +38 096-752-82-45
Электронная почта  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Местонахождение  Украина, г. Киев

 

Календарь событий

 

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Ближайшие события

Нет предстоящих мероприятий!