Search for events
Search for comments
Search in articles
Search for links
Log in
x
Register
x

Join us

FacebookVkontakteInstagramYoutube

Also, share our site with friends using the button Поділитися посиланням на наш сайт in the lower right corner

 

Valerii DubchukВсім привіт! Мене звати Валерій Дубчук. Мені 30 років і я є професійним мандрівником екстремалом, гірським інструктором-провідником, фотографом, відеооператором, організатором різного роду заходів і турів, товарознавцем. Народився в місті Києві де власне і проживаю у вільний час від подорожей. Побував вже у більше як 20-ти країнах, організовував економ-тури країнами Європи, а також велопоходи по Грузії і Румунії, пройшов українські Карпати вздовж і впоперек побувавши на всіх вершинах і йдучи кожного разу новим маршрутом. Саме тому до недавна я практично не робив походів на замовлення. Для мене важливіше прожити життя відкриваючи щось нове, а не ходити по одним і тим же дорогами чи підніматися на одну і ту саму гору. Підкорював також і кавказькі гори і Татри, які до речі є моїми улюбленими. Там присутнє все, як екстрим для гірського інструктора так і шикарна природа для фотографа.

 

 

Хоча, на Говерлу піднімався більше 10-ти разів, але кожного разу новими шляхами. Піднявся на Говерлу з усіх 7-ми можливих напрямків З дитинства обожнюю активний спосіб життя. До недавна я жив вільно Саме тому мій лозунг звучить так: «Живи активно. Відпочивай мандруючи». Цікавлюся практично всім, тому в поході чи поїздці завжди знайдеться спільна тема для обговорення. Але можу виділити три напрямки в яких я дійсно експерт і професіонал: 

 

 

Мандрівник екстремал, гірський інструктор провідник, організатор походів, турів, фототурів, відпочинкуЗ дитинства займався спортивним орієнтуванням, волейболом, карате, боксом, настільним тенісом та ін. Обожнюю кататися на велосипеді і роликах. Чому стільки багато різних видів? – спитаєте ви. А відповідь моя у тому, що я тим і відрізняюся від більшості, бо за життя хочу спробувати якомога більше. Навчившись чогось одного я не вважаю за потрібне жити тільки цим одним до кінця життя. Я починаю вчити і опановувати інші види (і це стосується всього, а не тільки спорту). Тому, я з легкістю можу сказати, що той вид спорту складніший за інший, або навпаки, бо сам пройшов через це. Коли пішов вчитися в університет у Львові, почав ходити в походи, брати участь у різних змаганнях, вивчати більш поглиблено туристичну тематику, створив власний метод загартування свого організму завдяки якому вже більше 15 років жодного разу не хворів і маю відмінне здоров'я і купу енергії.

 

ФотографЩо стосується фотографування, то це теж з дитинства. Свого часу в мене не було грошей на купівлю навіть найдешевшого фотоапарату, а тим більше відеокамери. На той час для мене на першому місці була відеозйомка. Але нарешті з’явилася можливість купити фотоапарат, але це була «мильничка» на яку фоткав і знімав відео. З часом нарешті купив відеокамеру. Кілька років саме знімав і монтував відео. Але потім зрозумів, що багато часу свого життя витрачаю на монтаж, на перегляд відзнятого відео та ще й по кілька разів, щоб вирізати зайве і все скомпонувати. Саме тому я перейшов більше на фотографування. Звісно фотографія не передасть тих відчуттів, емоцій і звуків як відео. З часом я оновлював техніку піднімаючись на вищий рівень дійшовши до професійної техніки. Завдяки цьому без перебільшень можу називати себе експертом, бо на відміну від всіх фотографів, які починали з пррфесійних фотоапаратів, я пройшов шлях від «мильничок» до професійних дзеркальних фотоапаратів різних фірм. Я

 

 

ТоварознавецьВ дитинстві я не міг собі дозволити все, що хотів через фінансову скруту. Тому, я почав вивчати матеріали, їх характеристики, маркетингові фішки, завдяки яким Вас підштовхують купувати те, що якісне на словах, а не на практиці, розбирався в чому різниця між найдорожчим брендом і найдешевшим різних типів товарів.

 

 

Contacts

Viber Skype +38 099-144-54-00
Phone number +38 063-888-30-80
 +38 096-752-82-45
Email This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Location Ukraine, Kyiv city

 

Calendar of events

 

MonTueWedThuFriSatSun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Upcoming events

No upcoming event!